пʼятниця, 29 січня 2016 р.

Ще раз про останні акорди 23 рейду групи «Схід та Захід єдині»
Увесь загал Тернопілля через наші повідомлення у ЗМІ знає, завтра вирушаємо у 23-й рейд. Сьогодні в історичний день бою під Крутами тернопільський загал волонтерської групи під керівництвом координатора по західній Україні Василя Конька завершив підготовку нашого 23-го рейду присвяченого пам’яті Героїв Крут.

Та наш невтомний Василь встиг в останній день підготовки перевершити самого себе. Дівчата та й молодиці з тернопільської спільноти волонтерів «Бункер С» наліпили і наварили силу вареників. Ого, а це вони вміють, смачні виходять, будуть хлопці на передовій смакувати. Василь відвезе це до складу у Озерній, адже завтра там почнеться завантаження. Але саме головне він встиг придбати ще й тушкованого мяса - вдумайтесь  2630 банок (по 15 гривень !!!! за штуку). В останій день коли купа роботи перед відїздом по пакуванню і таке інше. Таке втнути вміє тільки він, скільки з ним волонтерю не перестаю дивуватись командирові. Ну а завтра стартує наш 23-й, присвячений пам’яті Героїв Крут.


Рейд пройде по передовим опорним пунктам наших військ, а саме: Пісках, Опитному, Водяному, Станиці Луганській і інших на лінії розмежування військового протистояння на сході України. Вага вантажу як завжди поза 25 тонн (детальний опис вантажів та точну вагу буде подано згодом). У переліку: харчі, овочі, зимове спорядження, пічки «буржуйки», військова форма і багато іншого. Стартуємо завтра (читайте анонс http://newukraina.blogspot.com/2016/01/23.html#more ). Дуже велика подяка усім благодійникам та доброчинцям що долучились.
Усім хто хоче допомагати нам ми завжди будемо раді. Видозміни у реформуванні постачання підрозділів та частин державою, ще не набрали тих обертів які б хотілось, особливо на передовій. Тому до нас завжди можна зголоситись з пропозиціями допомоги написавши в особисті контакти на фейсбуці на сторінку групи «Схід та Захід єдині». Чи сторінки Василя Конька, Едуарда Хатмулліна, Ігоря Крочака. Передова чекає Вашої і нашої допомоги, поможемо армії разом !

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині»

(фото Василя Конька)

29 січня 2016 року


Немає коментарів:

Дописати коментар