середа, 13 січня 2016 р.

Вишкіл тактичної медицини

Інструктори з громадської організації «Patriot Defence» 20-21 лютого приїдуть до Тернополя, щоб навчити пластунів надавати першу медичну допомогу в бойових умовах. Про деталі вишколу й точне місце проведення повідомимо згодом 


Участь в навчальному тренінгу візьмуть близько 20 людей з різних куточків України. Програма вишколу передбачає вивчення алгоритму надання допомоги «CABC», також проведуть навчання з надання допомоги пораненому під вогнем, вивчатимуть тактичну аптечку натівського стандарту IFAK та багато іншого.

«Знання про те, як надати першу медичну допомогу дуже важливі в повсякденному житті. Пластуни це добре усвідомлюють і практикують. Але зараз реальність диктує трохи інші умови, в країні війна, тому ми вважаємо, що пластуни повинні вміти надати медичну допомогу і в бойових умовах», - говорить комендант заходу Романна Павлюк.


Подібні вишколи відбуваються по всій Україні. Зокрема декілька тижнів тому проходив у Львові. Найкращі учасники матимуть можливість поїхати на вишкіл для інструкторів в Київ і надалі долучитися до громадської організації «Захист Патріотів» вже в якості тренерів та інструкторів.
Тернопільський Пласт ternopil@plast.org.ua

Немає коментарів:

Дописати коментар