четвер, 3 листопада 2011 р.

Сьогодні у Тернополі вимагатимуть розпустити Верховну Раду


Сьогодні 3 листопада о 12-ій годині в рамках Всеукраїнської акції-протесту «За Україну без антинародного режиму» відбудеться мітинг під стінами Тернопільської облдержадміністрації.

Про це повідомив депутат облради, координатор Громадського руху «За Україну!» Степан Барна.
Акцію проводитимуть під синьо-жовтими та червоно-чорними прапорами такі організації та партії: ГПО «Українська Справа», УНР «Українська Народна Рада», Громадський рух «Спільна Справа», Спілка воїнів афганців «Ніхто Крім Нас», Громадський рух «За Україну!», Спілка Офіцерів України, ВО «Тризуб» ім. С.БандериВО «Жіноча Січ»,українське відділення Міжнародного антиімперського фронту, Українська Християнська Солідарність, Підприємці ТернополяТернопільська обласна рада профспілок.
Організатори мітингу висувають такі вимоги:

1. Розпуск Верховної Ради України.
2. Припинення політичних переслідувань.
3. Скасування Податкового кодексу «Азарова-Тігіпка».
4. Впровадження податкової системи на принципі «малий бізнес – малі позики, великий бізнес – великі позики».
5. Спрощення регуляторної і податкової політики для малого і середнього бізнесу, ліквідування заборгованих пільг великого експортно орієнтованого сировинного бізнесу, що належить олігархам.
6. Накладення мораторію на зменшення та скасування пільг чорнобильців,   афганців та освітян.
Також Степан Барна повідомив, що організатори звертаються до національно-державницьких громадсько-політичних сил з метою консолідації навколо національної ідеї  та побудови Національної Держави.
– Ми плануємо обрати під час акції трьох представників на «Народні конституційні збори», які відбудуться 5 листопада у Києві, – сказав він.

    Немає коментарів:

    Дописати коментар