понеділок, 30 листопада 2015 р.

Анонс старту чергового рейду групи «Схід та Захід єдині»

У вівторок 1 грудня 2015 року о 10.00 волонтерська група "Схід та Захід єдині" у селі Озерна Зборівського району Тернопільської області (друга Озерна, біля сільської ради коло Будинку культури) починає завантаження волонтерської допомоги 21-го рейду на фронт.
Рейд пройде по передовим опорним пунктам наших військ, а саме: Пісках, Опитному, Водяному, Станиці Луганській і інших на лінії розмежування військового протистояння на сході України. Вага вантажу як завжди поза  20  тонн, харчі, зимове спорядження, пічки «буржуйки», військова форма і багато іншого. Волонтерська допомога з Тернополя вже підвезена до Озерної Василем Конько протягом минулого тижня.

Завантаження 1 грудня також буде відбуватись у інших населених пунктах області. Подробиці з фронту згодом. Керівник рейду з Тернопілля та Західної України Василь Конько. Шумщина Володимир Каніщев. Донбас та зона «АТО» Едуард Хатмуллін. Інформаційний супровід Ігор Крочак. Представників ЗМІ запрошуєм до висвітлення старту. Для журналістів автомобіль на Озерну буде відправлятись в 09.25 від готелю «Тернопіль» у місті Тернополі. Опісля представники ЗМІ будуть мати змогу відїхати з Озерної до Тернополя цим же автомобілем. (фото з архіву попередніх рейдів)


Прес-служба волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині»30 листопада 2015 року

Немає коментарів:

Дописати коментар