понеділок, 23 листопада 2015 р.

У Тернополі поховали Володимира Яницького

У понеділок 23 листопада 2015 року на Микулинецькому кладовищі Тернополя постала ще одна могила воїну ЗС України. Володимир Яницький був бійцем 24-ї бригади ЗС України, комісувався з фронту додому та невиліковна хвороба здолала його. Володимир Яницький помер у ніч на 22 листопада від раку. Про це в соцмережах повідомила волонтер Лілія Мусіхіна.
Раніше тернополяни намагалися допомогти фінансово бійцю, який страждав від 4-ої стадії раку шлунку. За допомогу дякував усім жертводавцям брат Володимира, Тарас.

Володимира Яницького комісували з війська у серпні цього року. Перед тим він рік воював у зоні АТО.
У другій лікарні Тернополя для бійця на пожертви людей вводили дорогий препарат Олікліномель. Ціна його – понад 1000 гривень за одну дозу. Родина у відчаї просила допомоги у всіх небайдужих.
- Дуже дякую всім, хто відгукнувся. Після цього препарату моєму братові полегшало, - сказав Тарас Яницький. - За тих три дні ваша небайдужість зробила для брата більше, ніж лікарі за три місяці. У нього з'явився стимул до життя, він готовий йти на операцію.
На жаль, смертельна хвороба не дала Володимиру шансів на життя.

Вічна пам’ять захиснику Вітчизни… (Джерело: te.20minut.ua). Вистоявши там на фронті він пішов з життя від недугу, але память про нього буде жити в наших серцях. Волонтерська група ГО «Схід та Захід єдині» висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам. Наша група за увесь час війни постійно опікувалась і буде опікуватись серед інших зєднань підрозділами 24-ї бригади у якій служив Володя там на фронті. Ми бували на передових бригадних позиціях і в 2014-му, і в 2015-му роках. Тому і Василь Конько, і я, разом з рідними, близькими та друзями прийшли у понеділок на кладовище щоби віддати останню честь ще одному воїну України,  що так трагічно покинув нас.

Вічна тобі память воїне-земляче… 

Ігор Крочак, прес-секретар волонтерської групи ГО «Схід та Захід єдині»

Немає коментарів:

Дописати коментар