понеділок, 22 лютого 2016 р.

У Тернополі засуджено двох вербувальників терористів

До 15 та 14 років позбавлення волі засуджено двох мешканців Тернополя, які вербували найманців до терористичних організацій «ДНР/ЛНР».
Державна зрада, посягання на конституційний лад, територіальну цілісність і недоторканість України, створення терористичної групи, сприяння вчиненню терористичного акту, фінансування тероризму – далеко не повний перелік злочинів, до яких були причетні двоє братів.
 У липні 2014 року співробітники Управління СБ України в Тернопільській області затримали зловмисників під час вербування громадян від імені так званого «Народного фронту».
Вербувальники діяли за вказівкою представників спецслужб Російської Федерації. Вони планували сформувати групу з 30 найманців, які мали пройти курс спецпідготовки у військовому таборі поблизу Ростова-на-Дону (РФ). Зловмисники пропонували тисячу доларів США щомісяця за участь у незаконних збройних формуваннях, а також винагороду за кожного вбитого українського військового, знищену техніку та блокпості. Завербовані мали також влаштовувати провокації в мирних регіонах України для дестабілізації ситуації.
Тернопільський міськрайонний суд визнав зловмисників винними за низкою статей Кримінального кодексу України. Їм призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 14 та 15 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративних функцій, строком на три роки.Немає коментарів:

Дописати коментар