четвер, 4 лютого 2016 р.

Консультативна місія ЄС знайомиться з тернопільськими НУО

Сьогодні відбулася робоча зустріч координатора коаліції громадських організацій "Своє" Володимира Ханаса із представниками відділу регіонального співробітництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС в Україні) Ессе Сеппала, Фіоною Колвелл та Ганною Стрілецькою. 

Представники Місії презентували свою діяльність, цікавились питаннями про нинішній стан сектору цивільної безпеки у Тернопільській області зокрема та в Україні в цілому. Зокрема реформуванням правоохоронних органів, співпраці органів влади з громадянським суспільством, що робиться для посилення ролі і значення громадських організацій в процесі ухвалення рішень, впливів на владу. Фахівці з регіонального розвитку місії ознайомилися з досвідом тернопільських НУО та громадськими ініціативами стосовно ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа управління, питання стратегісних комунікацій та інформаційної безпеки.)


Представники місії працювали в області впродовж поточного тижня.  

Довідка: Мета Консультативної Місії Європейського Союзу — посилити та підтримати реформи сектору цивільної безпеки України і таким чином зробити свій внесок у їх планування та реалізацію. Це призведе до створення в Україні збалансованих сил безпеки, які гарантуватимуть верховенство права, виконуватимуть правоохоронні функції, посилюючи власну легітимність у всіх сферах і регіонах України та зміцнюючи довіру громадськості з повним дотриманням прав людини.

Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (міліції, Прикордонної служби та Служби безпеки) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації). 

Немає коментарів:

Дописати коментар