субота, 5 грудня 2015 р.

За що Шахіна любить Тернопіль?

Трохи про те як деякі громадські організації відстоюють бізнесові інтереси…
Сьогодні до Самооборони Майдану Тернопільщини звернулась Цінкевич Галина, яка через свою активну громадську позицію стала заручником ситуації, що виникла навколо наміру ТОВ "Ексклюзивбуд плюс", керівником якого є Махмет Шахін, побудувати багатоповерховий будинок біля гуртожитку, що знаходиться за адресую вул. Текстильна 2. Забудовник працює за перевіреною схемою, тобто через інвестпроект.
Земля вже передана комунальному підприємству. Весь процес знаходиться під контролем Міської ради. Цінкевич Галина мешкає в гуртожитку біля ділянки і виявила бажання приватизувати ту площу, яку орендує, проте виконком відмовив, на підставі заяви громадської організації – «Асоціація жителів гуртожитків «Оберіг», керівником якої є Ольга Шахін, дружини забудовника. Оскільки пані Галина почала питання будівництва обговорювати з іншими мешканцями гуртожитку, міська рада відмовою в приватизації намагається залякати жителів, щоб ті не опротестовували даний інвестпроект.
Для громадськості пані Ольга Шахін стала відомою, коли почали забудовувати привокзальний майдан. Тоді вона відстоювала позицію міської ради і щедро роздавала коментарі в пресі звинувачуючи Самооборону Майдану, Автомайдан, Спілку Архітекторів та інші громадські організації в нищені приватного бізнесу. Після цього інциденту пані Ольга почала любити Тернопіль за бульвар «Данила Вишневецького», а потім взяла і проголосувала за Сергія Надала. Ось така історія. Сім’я Шахін задля втілення свого наміру побудувати будинок намагається максимально залучити свої дружні зв’язки. Так представником «Асоціації жителів гуртожитків «Оберіг» на комісії, яка створена в міській раді є Бойко Катерина,
яка завжди мала свою чітку життєву позицію по боротьбі з сумнівними схемами, які процвітали в мерії попереднього скликання, тому звісно хотілось почути від Катерини її коментар.
Сьогодні є хороший шанс для нового скликання міської ради вирішити дане питання не так як завжди, а по закону!!!
Іван Ковалик 

Немає коментарів:

Дописати коментар