понеділок, 17 серпня 2015 р.

Вісті з маршу рейду № 10 волонтерської групи "Схід та Захід єдині". Розширений фоторепортаж


  15 серпня 2015 року з Тернопілля на Донбас в зону бойових дій стартував десятий рейд волонтерської групи громадської організації "Схід та Захід єдині". Координатори рейду: Західна Україна Василь Конько, Шумщина і північ Тернопільщини Володимир Каніщев, Донбас і зона "АТО" Едуард Хатмуллін. Інформаційний супровід Ігор Крочак. Екіпаж транспортної "фури" на марші водій Віктор Ропій, помічник водія Віктор Попіль.
Вага вантажу близько 30 тонн. Вода мінеральна 24 тонни, 23 з яких придбано коштами та старанями директора ПП "КВВ-Д" Василя Конька. Також у переліку вантажу є: військова форма, військове взуття, маскувальні сітки, тушковане м’ясо 2,5 тонни, макаронні вироби, солодощі, кава, чай, домашні закрутки, нижня білизна, шкарпетки і багато чого іншого. Завантаження проводилось в Тернополі та Крем’янці.


На цей рейд коштами, приурочений до Дня Незалежності України, активно посприяли наші постійні благодійники (читай текст про благодійників групи). Відчутно фінансово доклались, наша активістка Ружена Волянська директор клініки "Румед-Т", а також Василь Чубак керівник ТРЦ "Подоляни". Згодом чекайте повідомленнь з передової. Роширений фоторепортаж з старту рейду з Тернопілля, остаточна оброка інформації, наша база в зоні "АТО".
Рейд посвятили св’ященники традиційних Українських церков: УПЦ КП о.Михаїл (Бугай), УГКЦ о. Роман (Ваврух) посв’ячення відбулося у Тернополі біля ТРЦ «Подоляни».
Вантаж успішно прибув на базу волонтерської групи в зоні «АТО» 16 серпня 2015 року. З ремонтом  колеса «фури» після пробиття біля Харкова екіпаж транспорту успішно впорався.


 Ігор Крочак, з бази групи в зоні «АТО» (фото автора)

17 серпня 2015 року

Немає коментарів:

Дописати коментар