середа, 31 травня 2017 р.

Шоу “відкликання “зрадників-депутатів” триває!


Пост з такою назвою, опублікував на своїй сторінці у Facebook депутат Тернопільської міської ради Іван Сороколіт

“Народні ініціатори” позорища, котре вони разом (під керівництвом?) з міським головою Сергієм Надалом влаштували в “Перемозі” минулого тижня, вирішили продовжувати ганьбитись.
Оформивши “народні збори” протоколом – подали власні “юридичні шедеври” у територіальну виборчу комісію.

Сьогодні голова тернопільської ТВК пан Дрозда Віктора Петрович в рамках своїх повноважень спрямував нам (Ігорю Турському, Роману Навроцькому, Івану Сороколіту) повідомлення про факт отримання такого повідомлення. На даному етапі голова ТВК не аналізує та не вивчає легітимність подання ініціативної групи. Хоча і прямої заборони робити це (перевіряти достовірність наданої інформації) також немає.
Отож, ми отримали повідомлення про повідомлення. Причому, повідомлення ми ці отримали з приймальні міського голови.
Достовірність ж та законність усіх зазначених у повідомленні й інших документах інформації Територіальна виборча комісія разом з правоохоронцями буде перевіряти на своєму офіційному засіданні, коли будуть здані підписні листи.
Поки що споглядаємо за тим, як намагаючись зберегти лице, “народні ініціатори” продовжують виставляти себе на посміховище.
Хто не бачив – тут записи з “народних зборів”, котрі організовувались та модерувались партійними функціонерами у комунальному приміщенні під охороною міської ради:
https://youtu.be/agtD-_xore4
https://youtu.be/adWU9MpuENw
Склад територіальної виборчої комісії на сьогодні такий:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM054…
Кому цікаво, то може особисто ознайомитись з процедурою відкликання депутатів за народною ініціативою в Розділ V “ВІДКЛИКАННЯ ДЕПУТАТА МІСЦЕВОЇ РАДИ ЗА НАРОДНОЮ ІНІЦІАТИВОЮ” (статті 37-48):
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/93-15

Немає коментарів:

Дописати коментар